Pradžia Forumai Programos Allplan Allplan panaudojimas

Šioje temoje yra 5 atsakymai, 5 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Ignas Rimkukus prieš 6 m. 5 mėn..

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)

Allplan panaudojimas

 • Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  Sveiki,
  kadangi šį mėnesį organizuojamas seminaras apie Nemetschek produktus ir planuoju jame apsilankyti, tai noriu paklausti – gal kasnors naudojate šią programą pastoviai? ar išeina padaryti TP arba DP projektus?

  Tadas
  Tadas
  Participant
  TadasTadas

  Bandymas nr. 2.
  Sveiki, ar yra kas nors iš čia esančių naudojančių ar bent jau bandančių naudoti Allplan’ą? Girdėjau, kad GB jis gerai, bet kaip metalui? Medžiui? Gal turi tutorialų?

  Giedrius
  Giedrius
  Participant
  GiedriusGiedrius

  Pats esu savamoksliškai pasibandęs koloną, siją ir plokštę. Man visai patiko, nes tvarkingai viskas sukosi ir nestriginėjo. Allplan produkciją platina UAB „Inre“. Kažkada pas juos teiravausi, tai jie sakė, šita programa skirta gb ir kad su metalu ir medžiu vis dar gerokai atsilieka. Tipo medžiui ar metalui reikėtų rinktis kitas tiems tikslams skirtas programas.

  Giedrius
  Giedrius
  Participant
  GiedriusGiedrius

  Čia kažkas apie gegnes: http://www.youtube.com/watch?v=tpTT4TaEKPM


  Rolandas
  Participant
  Rolandas

  Tai programa labiau pritaikyta architektams. Jiems ten sukurta daug funkciju ir katalogu. Konstruktoriams deja Allplan palengvina tik stambiu monolitiniu konstrukciju braizyma, nes suteikia galimybe atlikti 3D armavima. Taciau nei medzio, nei metalo konstrukciju breziniams ten nera jokio palengvinimo, jokiu katalogu, nebent pats turedamas laiko braizytum kiekviena varzteli 3d formatu ir keltum i kataloga. Zinoma galima braizyti 2D erdveje, bet tokiu atveju Autocad zymiai pranasesnis.


  Ignas Rimkukus
  Participant
  Ignas Rimkukus

  Sveiki

  Čia yra toks video kur su Allplan sija armuojama.

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.