Pradžia Forumai Įvairūs Pašnekesiai Anekdotai

Šioje temoje yra 70 atsakymų, 17 dalyvių, ją paskutinį kartą atnaujino danila danila prieš 5 m. 10 mėn..

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 71)

Anekdotai

 • Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  Kunigas pasisiūlė pavežėti vienuolę. Įsėdusi vienuolė sukryžiuoja kojas taip, kad apnuogintų vieną koją. Kunigas taip susinepatogino, kad vos nepadarė avarijos, bet susivaldė ir, pradėjęs ramiai vairuoti, įsidrąsino – uždėjo ranką ant apnuogintos vienuolės kojos.
  Vienuolė:
  – Tėve, prisiminkit 129 psalmę .
  Kunigas atitraukė ranką, perjungė pavarą ir vėl uždėjo vienuolei ant kojos.
  Vienuolė:
  – Tėve, prisiminkit 129 psalmę .
  Kunigas :
  – Atleiskit seserie, bet aš silpnas…
  Atvažiavus vienuolė nuskuba į vienuolyną, o kunigas į savo kleboniją: čiumpa maldyną ir ieško 129 psalmės. Joje perskaito: „Eik tiesiai ir ieškok aukštyn ir į dešinę – ten tu rasi dangišką palaimą.“
  Moralas : Jeigu neseki ir neatnaujini žinių, susijusių su tavo darbu, rizikuoji pražiopsoti dideles galimybes. (Kartais negana tikėti – kartais verta žinoti.)

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  J. Erlickas: Vyru techninės charakteristikos

  · Smarkiai padėvėtas 50-ųjų laidos vyras pasižymi prastu dizainu ir dažnais gedimais – būna, net varva bakelis. Užtat beveik nenaudoja degalų. Tinka laikyti sode.

  · 60-ųjų laidos vyras – itin ekonomiškas. Ima vos pusę litro per parą, tačiau jam atsiranda bėdų dėl pakabos. Tinka ramiam poilsiui prie televizoriaus.

  · Nebenaujas, bet dar visai neblogas 70-ųjų laidos vyras ryja tik du litrus degtinės per parą. Tinka nedideliems pernešimams, smulkiems ūkio darbams. Netinkamas dažnoms kelionėms į piknikus, nes gali savaime užsivest, o prireikus išvažiuot – nebepajudinsi iš vietos.

  · Apynaujis 80-ųjų laidos vyras ryja bene daugiausia degtinės – 4 litrus per parą. Dažnai genda stabdžiai, bet turi gerai suderintą pakabą. Dažnas moterims. Universalas – tinka visokiais gyvenimo atvejais.

  · Visai naujas 90-ųjų laidos lietuviškas modelis dar kaip reikiant neišbandytas. Labai triukšmingas, ryja daug, užtat kiek arklio jėgų! Tinka mėgstančioms sportinį stilių ir kasdienius iššūkius.

  · Renkantis vyrą būtina atkreipti dėmesį ne tik į degalų sąnaudas, bet ir į jų rūšį: vyrai, varomi alumi, bus mažiau judrūs nei su degtininiais varikliais. Tiesa, tik išlaikymas skiriasi.

  · Vis daugėja vyrų, naudojančių kokteilius ir kitokius mišinius. Išoriškai šie labai patrauklūs, tačiau, deja, nepatikimi – dažnai būna įdiegta netradicinio orientavimosi sistema.

  · Nepamirškime, kad yra visai kitų, tačiau itin patogių modelių – galima jot ant sprando. Dažniausiai tai vyrai su ragais – atremi į kertį ir varyk, kur reikia…

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  Krenta nusigėręs vyras iš 9 aukšto ir sako:
  – Jeigu nukriščiau ant kojų ir neužsimuščiau, viską padaryčiau, mylėčiau žmoną vaikus, nebegerčiau…
  Nukrenta vyras ant koju ir liko gyvas. Vyras nusipurtė visas ir sako:
  Pfu… Kažkokios blogos mintys užpolusios buvo :D

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  image001.jpg

  Vygantas
  Vygantas
  Participant
  VygantasVygantas

  :whistle:


  Andrius
  Participant
  Andrius

  :silly:

  danila
  danila
  Participant
  daniladanila

  [video]http://www.youtube.com/watch?v=PaaPZUmqfMY&t=0m46s[/video]

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  Kartą, Henrio Kisindžerio paklausė: „Kas yra tarpininkavimo diplomatija?“. Kisindžeris atsakė: „O! Tai universalus europietiškas metodas! Paaiškinsiu pavyzdžiu: Jūs norite tarpininkavimo diplomatijos metodu ištekinti Rokfelerio dukrą už paprasto vaikino iš Rusijos kaimo. – Kokiu būdu? – Labai paprastai. Aš važiuoju į Rusijos kaimą, surandu ten paprastą vaikinuką ir klausiu: – Nori vesti amerikietišką žydę? Jis man: – Kokio byb**?! Mes ir savų mergų turime pilna. Aš jam: – Taip, bet ji milijardieriaus dukra! Jis: O! Tuomet tai keičia reikalą… Tada aš važiuoju į Šveicarijos banko valdybos susirinkimą ir klausiu: – Jūs norite, kad jūsų prezidentas būtų mužikas iš Sibiro? – Fu, – sako man banke. – O jeigu jis bus Rokfelerio žentas? – О! Tai žinoma keičia reikalo esmę! Taigi, važiuoju aš namo pas Rokfelerį ir klausiu: – Norite, kad jūsų žentas būtų paprastas mužikas iš Rusijos? Jis man: Ką jūs kalbat, mūsų šeimoje vieni finansininkai! Aš jam: – O jis kaip tik yra Šveicarijos banko valdybos prezidentas! Jis: – О! Tuomet tai kitas reikalas! Siuzi! Ateik čia. Misteris Kisindžeris rado tau jaunikį. Tai Šveicarijos banko prezidentas! Siuzi: – Fi… Visi tie finansininkai sudžiuvėliai ir pydar*****! O aš jai: Taip! Bet šis – zdaravas Sibiro mužikas! Ji: – О–о–о! Tuomet tai keičia reikalo esmę!“

  danila
  danila
  Participant
  daniladanila

  Statybų klasika :cheer: Ilgai, bet galingai :woohoo:

  Kovo 1 d.
  Valio mums pasiūlė gerą sutartį! Statysime dvylikos aukštų gyvenamąjį namą! Iš džiaugsmo išgėrėme dvi dėžes alaus.
  Kovo 2 d.
  Užsakovui nepatinka, jog baigsime tada, kai baigsime. Jis prašo konkretesnių terminu. Tamsūs žmonės užsakovai, jie visiškai neišmano šiuolaikinių technologijų.
  Kovo 2 d.
  Planavome terminus, išgėrėme tris dėžes alaus. Petras sako, jog darbo yra keturiems mėnesiams. Iš tiesų – aštuoniems. Užrašėme 12, nors, regis, anksčiau nei per 16 vargu ar spėsime…
  Kovo 4 d.
  Švenčiame pasirašę sutartį.
  Kovo 5 d.
  Švenčiame pasirašę sutartį.
  Kovo 6 d.
  Petras pardavė tuščius butelius.
  Kovo 7 d.
  Tęsiame išgertuves už pinigus, gautus Petrui pardavus butelius.
  Kovo 8 d.
  Švenčiame Moters dieną. Moterų neturime – šventės niekas negadina.
  Kovo 9 d.
  Bandėme prisiminti, ką vakar šventėme. Atėjo Aleksas. Sakė, jog reikėtų pradėti dirbti. Pasiuntėme jį toliau. Žaidžiame ,,Quake“.
  Balandžio1 d.
  Atėjo Jonas ir pasakė, jog reikia pradėti dirbti. Įdomu, ką jis nori balandžio 1-ąją apgauti?
  Balandžio 2 d.
  Petras sako, jog reikia pradėti dirbti. Ar jie visi susitarę? Pasirinkome vietą, aptvėrėme tvora, pakabinome ant jos spalvotus plakatus ,,Stato kompanija ,,Namų statyba“. Patenkinti sėdime, žaidžiame ,,Quake“.
  Balandžio 20 d.
  Atvyko užsakovas, teiravosi, kaip sekasi. Pasodinome jį prie kompiuterio, leidome mus nugalėti. Išėjo labai patenkintas. Bet, atrodo, tikrai laikas pradėti dirbti…
  Balandžio 21 d.
  Svarstėme projektą. Jonas siūlo naudoti blokinę architektūrą. Petras sako, kad blokai per dideli ir blogai jungiami, viduje daug nereikalingų elementų, be to, neaišku, kokie jų viduje įtrūkimai ir lūžiai. Tvirtina, jog iš blokų stato tik lameriai. Jis nori viską statyti iš plytų, nors tai ilgiau truks. Patį radikaliausią projektą pasiūlė Aleksas. Jis girdėjo, kad Amerikoje populiaru statyti keliasdešimt medinių namukų ir sujungti juos požeminiais koridoriais. Priminėme jam, kad užsakovas prašė būtent dvylikos aukštų namo. Jis nenorėjo sutikti, stumdėsi ir draskėsi, šūkavo, kad užsakovai yra tikri stabdžiai ir jų klauso tik lameriai. Diskutuojant baigėsi alus, nutarėme pratęsti rytoj.
  Balandžio 22 d.
  Bandėme išspręsti klausimą žaisdami ,,Quake“. Aleksą ir jo kotedžus nugalėjome iš karto, bet Jono ir Petro vienas statys pagal savo planą, o paskui bandysime viską sujungti taip, kad
  nenuvirstų.
  Balandžio 23 d.
  Entuziastingai pradėjome statybas.
  Balandžio 30 d.
  Pirmas aukštas baigtas! Parodėme užsakovui. Jis teiravosi, kodėl skirtingas kambarių lubų aukštis, kodėl iš sienų krenta plytos, o namas be laiptinės ir laipioti reikia pro langą? Paaiškinome, jog tai – negalutinė versija. Einame švęsti. Esame labai savimi patenkinti.
  Gegužės 10 d.
  Petras išsiblaivė pirmas ir ilgai keikėsi. Mes jau galvojome, kad Aleksas išgėrė visą alų, bet, pasirodo, dar blogiau. Pamiršome pakloti pamatus, projekte jie, žinoma, numatyti, bet aprašymus juk skaito tik lameriai…
  Gegužės 11 d.
  Griovėme pirmą aukštą, gaila… Kita vertus, gerai, kad nepradėjome dirbti anksčiau – tiek pastangų būtų veltui.
  Liepos 7 d.
  Dirbame. Petras baigia antrą aukštą, Jonas – penktą. Aleksas pastatė lifto šachtą iki devinto aukšto. Dabar ji styro virš visos konstrukcijos ir įtartinai linguoja. Laikinai parėmėme medinėmis atramomis.
  Liepos 17 d.
  Aleksas stato pastogę ir stogą. Kadangi viršutinių aukštų dar nėra, tai stato ant žemės. Paskui pakelsime kranu. Na, bent Aleksas tikisi, kad taip ir bus.
  Rugpjūčio 13 d.
  Jonas nesujungia blokų, yra didesnis nei metro tarpas. Kadangi tinkamo dydžio bloko nėra, jonas pasikvietė Petrą ir paprašė užkimšti skylę plytomis. Petras pareiškė, kad nežinant vidinės blokų ir plokščių architektūros nepavyks.
  Rugpjūčio 14 d.
  Sulaužėme kelias plokštes, kad Petras galėtų išsiaiškinti vidinę plokščių struktūrą. Petras keikiasi ir rėkia, kad plokščių projektuotojai – lameriai.
  Rugpjūčio 17 d.
  Petras užmūrijo skylę, bet likę blokai persikreipė ir iš jų styro laidai. Teko juos surišti mazgu ir pakabinti lauke. Petras apvyniojo juos izoliacine juostele ir pareiškė, kad jei nepradės lyti, bus gerai.
  Rugsėjo 1 d.
  Statybos kombinatas pradėjo gaminti naujesnius blokus – tvirtesnius ir su vidinėmis pertvaromis. Tačiau pagal matmenis jie neatitinka prieš tai buvusių ir yra triskart sunkesni. Jonas norėjo nugriauti viską, ką pastatėme, ir statyti iš naujų blokų. Vos jį atkalbėjome, be to, pamatas neišlaikytų tokio svorio. Įdomu, ką sau galvoja kombinato darbuotojai?
  Rugsėjo 16 d.
  Atbėgo Aleksas ir pasiūlė keičiamo dydžio langus. Sako, kad užsakovui labai patiks. Pasakėme jam, kad neišsišoktų.
  Spalio 2 d.
  Petras pastatė namą iki penkto aukšto. Jis labai savimi patenkintas. Pasakėme jam, kad jo statyta siena pasviru-si 40 laipsnių kampu. Iš pradžių jis keikėsi, rėkė, vadino mus lameriais, teigė, jog nieko nesuprantame. Vėliau nusiramino ir pažadėjo pagalvoti.
  Spalio 3 d.
  Atvyko užsakovas ir paklausė, kodėl siena pasvirusi. Paaiškinome jam, kad veikia Kornulio jėga. Jis mūsų išklausė ir pareiškė, kad to jis, žinoma, neišmano, tačiau kaimynų namo siena statmena, o ne pasvirusi. Velniai griebtų, nemėgstu protingų užsakovų. O Aleksas – idiotas! Leptelėjo užsakovui apie kintamo dydžio langus. Užsakovas užsidegė, pasakė, kad taip
  ir padarytume.
  Spalio 4 d.
  Paklausėme Alekso, ar dėl jo langų reikės viską griauti. Sakė, jog ne, nes esą yra tokia nedokumentuota blokų funkcija. Plytinei namo pusei tai, žinoma, negalioja.
  Spalio 5 d.
  Petras pripažino, kad dėl sienos kyla daug rūpesčių. Turbūt ne taip padėjo plytą, tačiau, norint nustatyti kurią, reikia patikrinti visas. Paprasčiau viską išardyti ir statyti iš naujo.
  Spalio 6 d.
  Bandėme įtikinti Petrą, jog visko iš plytų jis pastatyti nespės. Skaičius įrodinėjome naudodamiesi skaičiuotuvu. Petras keikėsi ir šaukė, kad skaičiuotuvą sugalvojo lameriai. Vėliau sutiko, kad viską teks statyti iš blokų, ir išėjo gerti.
  Spalio 8 d.
  Griovėme plytinę namo dalį, netyčia apgadinome blokinę. Dabar viskas svyruoja ir keistai traška… Parėmėme sijomis ir nutarėme pažaisti ,,Quake“.
  Spalio 17 d.
  Grįžo Petras, tęsiame dar-bus.
  Lapkričio 11 d.
  Švenčiame. Komunistų neturime – šventės niekas negadina.
  Lapkričio 15 d.
  Prisiminėme, kad mūsų kranas kelia tik iki aštunto aukšto. Išsiuntėme Joną naujo krano, o mes žaidžiame ,,Quake“. Aleksas nugalėjo Petrą! Šaunu, auga pamaina.
  Lapkričio 18 d.
  Grįžo Jonas, krano negavo, tačiau rado galingą ekskavatorių. Siūlo iškasti šachtą ir ten pastatyti namą -sutartyje juk neparašyta, kad namas turi būti dvylikos aukštų virš žemės paviršiaus! Vos jį atkalbėjome.
  Lapkričio 25 d.
  Sėdėjome ir galvojome, ką daryti su kranu. Išgėrę paskutinį butelį alaus, nusprendėme. Metėme pagrindines statybas, šalia statome keturių aukštų namą, kraną užtempsime ant jo viršaus.
  Gruodžio 25 d.
  Švenčiame Kalėdas. Katalikų neturime – šventės niekas negadina.
  Sausio 14 d
  Nieko neprisimenu, skauda galvą. Įdomu, kurie dabar metai?! Vasario 2 d. Pagaliau baigėme statyti dvyliktą aukštą. Bandome pritvirtinti Alekso pasiūlytą stogą.
  Vasario 3 d.
  Aleksas – lameris! Stogas visą laiką krypsta Į šoną. Svarstome, ką daryti, laikinai jį parėmėme kranu.
  Vasario 4 d.
  Aleksas tvirtina, jog jis nekaltas, nes Jono statyta namo dalis yra keturiais metrais aukštesnė ir penkiais metrais platesnė nei Petro. Pasirodo, jie statė sienas iš skirtingų blokų. Tačiau Aleksas – kvailys, jo pasiūlytas stogas netinka nė vienam variantui. Tarp kitko, lifto šachta taip pat.
  Vasario 5 d.
  Šiaip taip pritvirtinome stogą. Petras sakė, kad jis laikysis, jei nesnigs.
  Vasario 7 d.
  Pradėjo snigti.
  Vasario 10 d.
  Sukurpėme stogą iš faneros, nudažėme kaip skardą. Tikėkimės, kad užsakovas nepastebės.
  Vasario 11 d.
  Bandėme liftą. Jis sustoja tarp aukštų, į lyginius aukštus iš jo tenka lipti keturiomis, o į nelyginius – tik pašokus. Tai reikėtų paminėti dokumentuose.
  Vasario 12 d.
  Liftas važiuoja labai lėtai. Petras visus keikia ir vadina lameriais.
  Vasario 13 d.
  Petras optimizavo liftą. Šis įsibėgėjo, pramušė stogą ir nuskrido nežinoma kryptimi. Gerai, kad stogas fanerinis, greitai suremontuosime. Tik gaila, kad lifto šachta sugriuvo… Prisiminėme, kad taip ir nepakeitėme medinių atramų į ką nors tvirtesnio. Kita vertus, laipioti laiptais sveika.
  Vasario 15 d.
  Vyksta apdailos darbai, kažkur dingsta tinkuotojai ir dažytojai. Susitarėme, kad atsiųstų dar.
  Vasario 17 d.
  Išsiaiškinome, kad dėl Jono kaltės durys nuo antro iki šešto aukšto atsidaro tik į vieną pusę. Todėl tuose aukštuose yra visi dažytojai ir tinkuotojai, nes išeiti atgal jie negali. Jonas pažadėjo viską sutvarkyti. Kol kas maitiname žmones per orlaides.
  Vasario 20 d.
  Aleksas pagaliau baigė savo langus, juos išbandėme. Pasirodė, kad keičiant lango dydį dūžta stiklai. Be to, pastebėjome kelis šalutinius poveikius. Pavyzdžiui, į vieno buto miegamąjį gali įvažiuoti unitazas su vonia, kartais krenta balkonai ir dingsta durys. Skystis kombinatu neverta. Jie sako, kad nereikia naudoti nedokumentuotų funkcijų.
  Vasario 21 d.
  Atvyko užsakovas. Klausė, ar galima šiek tiek pakeisti projektą. jis norėtų vietoj dvylikaaukščio namo statyti gyvenvietę iš medinių kotedžų, tarpusavyje sujungtų tuneliais. Mat jis skaitęs, jog užsienyje dabar tai madinga. Vos spėjome užčiaupti Aleksui burną ir mandagiai, bet tvirtai paaiškinome užsakovui, kad jis neteisus.
  Vasario 22 d.
  Balkonai vis krenta, nors langų mes nejudiname. Matyt, tai klaida, tačiau jos ieškoti per vėlu. Nugriovėme likusius balkonus, bandysime paaiškinti, kad tai padaryta optimizuojant.
  Vasario 23 d.
  Švenčiame. Kariškių neturime – šventės niekas negadina. Moterų taip pat neturime – dovanų negavome. Gaila.
  Vasario 25 d.
  Aleksas mėgino visiškai baigti langus. Rezultatas – pusė langų sumažėjo iki nulio ir į pradinę būseną negrįžta. Liepėme nesistengti, nes bus dar blogiau.
  Vasario 27 d.
  Prisiminėme, jog pamiršome pastatyti laiptinę. Ar verta ją dabar statyti, ar nesugrius pastatas? Jonas pasakė, kad neverta rizikuoti. Petras pavadino jį lameriu, tačiau sutiko. Svarbiausia – paminėti įėjimą į namą pro langą kaip dizaino ypatumą.
  Kovo 1 d.
  Kodėl šiandien kovo pirmoji?! Vakar juk buvo… Velniai griebtų, kas galėjo pagalvoti, kad šis lamerių mėnuo turi tik 28 dienas… Vadinasi, objektą reikia baigti ne po savaitės, o poryt?! Nieko sau…
  Kovo 2 d.
  Dirbame 24 valandas per parą.
  Kovo 3 d.
  Įtikinome užsakovą, kad mums reikia dar vienos dienos. Na, mes vakar ir pasistengėme… Ne toks ir baisus tas namas. Gal nieko baisaus, kad kai kurios durys yra arba grindyse, arba lubose, kai kurios iš dešimto aukšto veda tiesiai į lauką… Kai kuriuose butuose tualetas yra virtuvėje, pusėje namo nėra vandens, kitoje pusėje – elektros, kanalizacija baigiasi šeštame
  aukšte, o laiptai tarp aštunto ir devinto aukštų yra virviniai. Svarbiausia nukreipti užsakovą teisingu maršrutu. Ir dar – reikia suspėti vietoj sumažintų langų pakabinti paveikslus su lauko vaizdais…
  Kovo 4 d.
  Galiausiai mes viską baigėme! Švenčiame projekto pabaigą. Geriu mažai – reikia spėti išeiti iš darbo anksčiau, negu mūsų statytas namelis sugrius.

  danila
  danila
  Participant
  daniladanila

  Statybose sugriuvo siena. Pačios statybinės medžiagos pradėjo aiškintis, kas kaltas. Prieina prie plytų:

  – Aha! Čia jūs kaltos, kad siena nugriuvo!

  – Jūs ką? Pažiūrėkit, kokios mes tvirtos!

  Nueina prie smėlio:

  – Aha! Tu, smėli, kaltas!

  – Nu, chebra, baikit! Kuo čia aš dėtas?

  Pasžiūri – smėlis geras ir pakankamai daug. Eina prie cemento:

  – Aha! Tu kaltas, kad siena sugriuvo!

  – Ką aš?! Ką aš?! Karoče, manęs čia išvis nebuvo!

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  :cheer: :cheer: :cheer: geri statybiniai bairiai :)

  Vygantas
  Vygantas
  Participant
  VygantasVygantas

  😆

  danila
  danila
  Participant
  daniladanila

  Į statybas ruošiasi atvažiuoti komisija. Darbų vadovas instruktuoja darbininkus:
  – Kas beįvyktų, darykit vaizdą tarsi taip ir turėjo būti.
  Atvažiavo komisija, vaikšto, apžiūrinėja. Staiga nugriuvo viena siena. Šalia stovėjęs statybininkas, linksmai pasižiūri į laikrodį:
  – 13. 42, tiksliai pagal grafiką! :)

  Arvydas
  Arvydas
  Keymaster
  ArvydasArvydas

  Vyras žmonai:
  Gali pasakyti vieną sakinį, kuris mane nudžiugintu ir tuo pačiu pralinksmintu?
  Žmona:
  Iš tavo visų draugų, pas tave didžiausias… B)

  Tadas
  Tadas
  Participant
  TadasTadas

  Nežinau, gal kas dar nematė, o jei matė pasijuoks dar kartą :))

  Rankiniai betono siurbliai:
  http://www.youtube.com/watch?v=lfzqf_S7uVA
  http://www.youtube.com/watch?v=FPivycMh5LM&feature=related

  O čia šiaip :)

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 71)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.