Pradžia Forumai Mūrinių konstrukcijų projektavimas Detalės ir mazgai Apdailinio mūro inkarų skaičiavimas

Šioje temoje yra 3 atsakymai, 3 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Grazvydas prieš 3 m. 3 mėn..

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

Apdailinio mūro inkarų skaičiavimas


 • Rolandas
  Participant
  Rolandas

  Sveiki. Iškilo dilema, susijusi su apdailinio mūro inkaravimu. Kaip tiksliai apskaiciuoti tokio inkaro laikomaja galia. Pagal STR apdailinio muro inkaravimas turi atlaikyti vejo plesiamaja jega. Vejo jega as apskaiciuoju, bet kaip ivertinti kas yra inkaro ( junges ) laikomoji galia: ar tai metalines vielos nutrukimas ( del ko abejoju kad vejas tai sugebetu padaryti ) ar inkaro isplesimas is sienos siules ( ko nezinau kaip apskaiciuoti ). Statybininkai muridami laikancia siena apdailiniui murui tvirtinti paliko iskistu 4 mm skersmens armaturos strypus.

  Iki siol neteko projektuose daryti muro armavimo breziniu, o kazkieno rengtame techniniame projekte nebuvo apie tai irgi buvo pamirsta. :)


  Sergejus
  Participant
  Sergejus

  Kam juos skaičiuot? Rašai, kad naudotų nerūdijančio plieno ryšius, pvz bautopo gaminamus, ar ekspertizė reikalauja skaičiavimų?


  Grazvydas
  Participant
  Grazvydas

  Del skaičiavimo pridedu iš knygutės skaičiavimo formulę.


  Rolandas
  Participant
  Rolandas

  Turiu ta knygute. Rangovams issiunciau rasta, kuriame nurodziau pagal skaičiavimus sienai tenkancias vejo apkrovas, o rysiu skaiciu pagal gamintoju pateiktas specifikacijas turi pasiskaiciuoti jie.

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.