Pradžia Forumai Užsakovai Pavojingi užsakovai, rangovai ir pan. Dėl statybininkų kvalifikacijos

Šioje temoje yra 1 atsakymas, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino Valensas Valensas prieš 8 m. 5 mėn..

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)

Dėl statybininkų kvalifikacijos


 • Andrius
  Participant
  Andrius

  Kad visiem is cia esanciu teko susidurti su nekvalifikuotais, kuriems reikia visko daug ir visada kuo smulkiau, o padaro viesvien ne pagal projekta, staybininkais tai neabejoju…:pinch:
  Tik gal turit kokiu minciu, kad jie kuo maziau issikalinetu is projektuotoju? Gal yra koks STR, kuris apibrezia ka reikia pateikti statybinkui ir kuris apibrezia ka turi pats statybininkas turi nuspresti?:)

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  Sutartyje mažom raidytėm reikia nurodyti, kas įeina į pasiūlymo kainą, o kas neįeina ir turėsi dokumentą, kuris apibrėš ką reikia :D
  Šiuo smaugimo laikotarpiu kažin ar ką nors gali nurodyti, kad turi susigalvoti pats statybininkas. Jei darbo projektas, tai viską mes ir turime nurodyti. O kaip galime viską nurodyti, kai ne viską žinome ir turime nerealius terminus ir nerealias darbų kainas, tai kitas klausimas.
  Yra apibrėžta kas turi būti TP, kas DP, projekto sudėtyje, padaryt papunkčiui reikia. Su TDP sunkiau gal. Dirbsim papigiai, kol bus korupcija ir kol konkursai bus laimimi su nerealiom kainom.
  Kai statybininkams gerai mokėjo, tai jie ir mums nieko nesakydavo ir prisivirindavo ką reikia ir dar kokį papildomą darbą padarydavo ir nedejuodavo.
  Vnžo, neturiu idėjų :) Reikia gal išleist kokį įstatymą, kur būtų minimalūs įkainiai pagal projektų sudėtingumą, dydį, paskirtį. Tai tada turėsim laiko ir pinigų išdetalizavimui iki tiek, kad neturėtų prie ko prikibt.

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.