Pradžia Forumai Programos AutoCAD structural detailing Kam skirta (steel)?

Šioje temoje yra 11 atsakymų, 4 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino Valensas Valensas prieš 6 m. 5 mėn..

Rodoma 12 įrašų - nuo 1 iki 12 (viso: 12)

Kam skirta (steel)?

 • Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  steel modulis (plieno konstrukcijų) manau yra visai neblogas, ypač kai žinai jo braižymo galimybes, tada gali atitinkamai stengtis konstruoti mazgus, kai darai skaičiavimus, numatai sujungimus ir panašiai.
  labiausiai tinka konstrukcijoms iš dvitėjų profilių, tada galima gerai importuoti modelį ir iš Robot’o.
  manau, kad tinka konstrukcijoms, kur tik metalas, o nėra jokio gb, mūro ar medžio.
  manau, kas yra įvaldęs, tas tikrai gali laimėti tam tikruose projektuose.


  Andrius
  Participant
  Andrius

  Teisingai manai, tik tam tikruose projektuose. Jeigu projektas visas pastato karkasas is metalo ir projektuojami mazgai yra mazgu bibliotekoje.;)

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  o jei tarkim būtų g/b kolonos, o stogo konstrukcijos metalas, tai tada vistiek neįmanoma išnaudoti šitos programos?


  Andrius
  Participant
  Andrius

  Isnaudojimas butu tik toks: viskas kas is metalo siuo atveju, t.y. stogas, padaryti su stuctal detailing, o g/b kolonas ir g/b sijas su reinforcement detailing. Tik darbas su reinforcement detailinga’u panasus kaip autoCAD’e, vyksta 2D, ne taip kaip structal detailing’e, kad yra 3D.:ohmy:
  Bet patys kurie desto priejo isvados, kad si programa tinka tik vienos medziagos pastatam, o ne is keliu medz. (pvz. metalas+g/b+medis ir kt.).;)

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  nu jo, keistai jie kuria tas programas, nes kažkaip retai pasitaiko, kad projektai būna iš vienos medžiagos… :dry: nors dabar juk reinforcement detailing 12 versijoje yra trimatis :) nesu dar bandęs, bet gal geresnė padėtis?
  nebandei importuoti iš revito į structural detailing g/b kolonas?


  Andrius
  Participant
  Andrius

  11 versijoj as tik bandymus atlikinejau. is revito i detailinga pavyko. atbulai negalimas variantas.;)


  Mantas
  Participant
  Mantas

  Esu dirbęs su ASD ir Graitec Advance Steel ruošiant metalinių konstrukcijų brėžinius. ASD turi vieną pliusą, tai yra kaina perkant Autodesk Building suite. Tokiu atveju jis gaunasi sąlyginai nebrangus, nes pvz mano atveju kartu gauni tris reikalingas programas: AutoCAD, Revit ir SD. Viena Advance steel licenzija kainuoja panašiai kiek visas Building suite premium.
  SD kokybe nusileidžia Greitec produktui. Labiausiai pasijaučia skirtumas dirbant su dideliu projektu. Man nepavyko priversti veikti SD distributed work režimu(dėl nuolatinių FATAL ERROR), todėl 100 tonų projektą tenka skirstyti į atskirus failus ir norint gauti žiniaraščius tenka pasistengti. Advance steel tokiu problemų nekyla ir bendrai daug rečiau lūžta.
  Dėl automatizuotų mazgų ir SD, ir AS dažniausiai tenka juos ranka kurti, kas ypratus neužima daug laiko.

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  su kuria ASD versija dirbi? aš tik su 2012 dirbau, nemažai lūžinėja, gal vėlesnėse laidose pasitaisė?
  automatizuoti mazgai pradžioje mane nuvylė, bet paskui supratau, kad nėra taip sunku ranka sukurti ir neprikursi visiems variantams automatizacijos, tai matyt ir visų programų kūrėjai tokią išvadą yra padarę.

  šiaip ASD visai tinkama programa, jei yra gb elementai, tai tiesiog pasidarai su extrudu jų gabaritus, kas nėra sunku ir pribraižai metalą šalia.

  gal gali įmesti kokių foto iš savo objekto, ką maždaug pavyksta sukurti? kad vaizdžiau matytųsi galimybės?


  Mantas
  Participant
  Mantas

  Dirbu su 2013 versija. Kurėjai po truputi taiso klaidas, bet vis dar mėto fatal error. Ypač dažnai pradžioje kol dar nežinai kaip naudotis programa. Bet dirbti gaunasi. Parasčiausiai apeini errorus. Pvz. padarius assembly ir pasukus vaizdą su tam skirta funkcija po kurio laiko išlaksto vir, siūlių žymėjimai ir markiruotės. Kad išvengti to prieš kurdamas brėžinius(attach document) iškart nustatai assembly coordinate system, kad geri vaizdai gautųsi ir nereikėtų sukinėti vaizdų.
  Jau išėjo 2014 versija. Dedu viltis, kad joje bus įmanoma dirbti distributed work režimu. Kas būtų didžiulis žingsnis į priekį.
  Modeliuojant metalą gb elementas kaip 3d solidus nusibražau, o juos rodo brėžiniuose, tai patogu montažinių mazgų brėžinius kurimui ir susieti savo konstrukcijas su gb elementais.
  Modelio vaizdų ir brėžinių pvz per artimiausias dienas įkelsiu.


  Mantas
  Participant
  Mantas

  Įkeliu kelis modelio ir brėžinių fragmentus kurtus su SD

  http://www.megafileupload.com/en/file/417858/KK-SD-pvz-7z.html


  Ignas Rimkukus
  Participant
  Ignas Rimkukus

  Sveiki

  Tiems, kiurie ieškote sprendimų projektuoti plienines ir gelžbetonines konstrukcijas kartu, verta atkreipti dėmesį į Bentley ProStructures.
  http://www.bentley.com/en-US/Products/ProStructures/
  Grubiai kalbant, tai yra du produktai: Bentley ProSteel ir PeoConcrete apjungti į vieną. Privalumas tas, kad modelis kuriamas vienoje aplinkoje (nereikia įkėlinėti, modeliuoti solidų), brėžiniai detalizuojami taip pat vienoje aplnkoje. Kol kas reikalinga grafinė platforma, dirba su DWG arba DGN (Bentley Microstation formatas). Greitu metu pasirodys versija, kurioje platforma bus įdiegta viduje.


  Andrius
  Participant
  Andrius

  o kiek medziagos turi apie ta bently? :whistle: ar yra kas sugebetu pamokyt su juo dirbti? :whistle:
  nes kiek teko apie sia programele girdet, tai informacijos stoka yra didele.

Rodoma 12 įrašų - nuo 1 iki 12 (viso: 12)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.