Pradžia Forumai Poveikiai ir apkrovos STR 2.05.04:2003 Kolonos armavimas

Šioje temoje yra 5 atsakymai, 4 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Edgaras prieš 3 m. 10 mėn..

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)

Kolonos armavimas


 • Grazvydas
  Participant
  Grazvydas

  Sveiki,
  koks maksimalus atstumas tarp kolonos išilginės armatūros strypų? Pagal STR 2.05.05:2005 245 punktas: Ekscentriškai gniuždomųjų elementų atstumas tarp išilginės armatūros strypų ašių statmena lenkimo plokštumai linkme turi būti ne didesnis kaip 400 mm, o lenkimo plokštumos linkme – ne didesnis kaip 500 mm. Vadovautis 245 punktu? Gal žinote ką dėl to sako eurokodas?


  Kęstas
  Participant
  Kęstas

  Man atrodo eurokodas nieko nesako, jame tik parasyta koks turi buti minimalus armavimas, kad projektuojamas elementas buvo laikomas armuotas.


  Grazvydas
  Participant
  Grazvydas

  Taip, bet jei kolonos skerspjūvis 300×500 ar pakanka armatūrą išdėstyti kampuose…


  Sergejus
  Participant
  Sergejus

  tai patikrint ar laiko su armatūra tik kampuose, patikrint plyšius jei bus ir žiūrėk ar laiko antros eilės efekto sukeltas įrąžas, tada klausimas jei tu armuoji tik kampuose kam naudoti tokį didelį sk. 300×500, gal ji sumažint reikia?


  Grazvydas
  Participant
  Grazvydas

  Pasiskaičiuoju su Robotu sienos ruoža ir randu membranines jėgas. Pagal jas skaičiuoju sieną kaip koloną. Tai yra skerspjūvį 1000x200mm. Taigi kokį žingsni max galiu priimti pagal ilgiausią kraštinę? Ar čia žiūrėti sienų armavimo konstrukcinius reikalavimus…


  Edgaras
  Participant
  Edgaras

  1000x200mm skerspjūvį manau jau reikėtų laikyti kaip sieną. Gniuždomą elementą, kaip koloną, galima laikyti kai kraštinių santykis h/b<4.

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.