Pradžia Forumai Bendras Klubas Konstruktorių susitikimas 2012.12.14

Šioje temoje yra 18 atsakymų, 8 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino Valensas Valensas prieš 6 m. 8 mėn..

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 19)

Konstruktorių susitikimas 2012.12.14

• Valensas
    Valensas
    Participant
    ValensasValensas

Sveiki,
    organizuojamas konstruktorių susitikimas 2012.12.14, Kaune, Cowi Lietuva patalpose, K.Donelaičio g. 62., 19:00 val.

Registracijai rašykite į valensas.balsevicius@gmail.com, jei norite dalyvauti.

Taip toli aišku planų dažniausiai nežinome, bet atsižvelgiant į šią datą norėdami dalyvauti manau turėsite galimybę paplanuoti savo laiką.

Šešis žmones jau įrašiau į dalyvaujančių sąrašą. Laukiame ir kitų!

Valensas
    Valensas
    Participant
    ValensasValensas

Susitikimo metu apžvelgsime praėjusius metus ir pasitarsime dėl ateinančių. Būtų gerai, kad ir savo idėjų atsineštumėte :)

Tadas
    Tadas
    Participant
    TadasTadas

Dalyvauti gali visi turintys idėjų ir norintys jas įgyvendinti. Nebūtina būti klubo oficialiu nariu.

Tadas
    Tadas
    Participant
    TadasTadas

Įdomu kiek turim šiai dienai norinčių dalyvauti?

Valensas
    Valensas
    Participant
    ValensasValensas

gavau 6 laiškus dėl noro dalyvauti, dar vienas deja turi kaip tik tą dieną išvažiuoti, o jeigu bus danila, tu, aš ir sicilietis, tai išviso bus 10. Iki šios dienos tiek.

Antanas
    Participant
    Antanas

Sveiki, planuoju ir aš prisidėti. Aš esu Vilniuje, tai jei yra dar kas išvilniaus galime kooperuotis važiuoti kartu su mano mašina. (4 laisvos vietos :) )

Tadas
    Tadas
    Participant
    TadasTadas

Aš važiuosiu irgi iš Vilniaus, bet susitikimas Kaune bus tik tarpinė stotelė, tad jeigu kam nors reikia kelionės tik iki Kauno, tai galiu pavežti irgi :)

Arvydas
    Arvydas
    Keymaster
    ArvydasArvydas

Sveikas Antanai, aš taip pat iš Vilniaus, bet dėl važiavimo žinosiu tik penktadienį ir 1 ar 2 taip pat tik penktadienį, tai jei nieko neatsiras iki to galėsim kooperuotis :)

Antanas
    Participant
    Antanas

Liuks, mano tel. +37068229196 tiems kas norės važiuoti su manim kartu į susitikimą.

danila
    danila
    Participant
    daniladanila

penktadienį taip pat žinosiu, kada atsilaisvinu ir būtų galima tikrai daryti vieną ekipažą iš Vilniaus.

Viačeslavas
    Participant
    Viačeslavas

Sveiki,
    turiu atsiprasyti, bet negalesiu dalyvauti.

Gero pasisedejimo visiems.

Valensas
    Valensas
    Participant
    ValensasValensas

šią savaitę dar trys dalyviai prisijungė ir vienas kaip matome negalės.

Arvydas
    Arvydas
    Keymaster
    ArvydasArvydas

Na aš niekaip nespėju (gruodis man užmuštas mėnuo), gaila… Valensai laukiu tušinuku lauktuviu (man, igoriui ir mariui) :)

danila
    danila
    Participant
    daniladanila

ką tik pro duris įžengiau. Dėkui Valensa už priėmimą. Super pasirengęs buvai. Manau, kad šis susitikimas duos vaisių veiklos tolesniame vystyme.

Valensas
    Valensas
    Participant
    ValensasValensas

dekui, gal kazkiek neprisilaikiau protokolo, bet dekui tau ir Tadui uz geros atmoaferos sukurima :)
    aciu visiems dalyvavusiems, tkiuosi visi gavome nekaasdienisku ispudziu :)

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 19)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.