Pradžia Forumai Programos AutoCAD structural detailing Lietuviški nustatymai, templates

Šioje temoje yra 8 atsakymai, 6 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Andrius prieš 6 m. 7 mėn..

Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)

Lietuviški nustatymai, templates


 • Andrius
  Participant
  Andrius

  Sveiki. Pradedu mokytis naudoti ASD, konkrečiai Steel dalį. Gal kas galėtų pasidalinti sulietuvintais template’ais, file’u su nustatymais? Nekomerciniam naudojimui :)

  Andrius
  Andrius
  Participant
  AndriusAndrius

  Sveikas,

  Mano rekomendacija – pasidaryk nustatymus ir template’us savarankiškai, tada žinosi, kas ką reiškia ir ką kaip panaudoti ir pritraukti prie savo poreikių. Kai paimsi kieno nors sukurtą template’ą sugaiši daug laiko besiaiškindamas kodėl taip o ne kitaip.


  wanadoo
  Participant
  wanadoo

  O su kuriu metu structural detailing, pradedi mokintis?


  Andrius
  Participant
  Andrius

  2013 ir 2011 (robotas 2011, tai nezinau su kuria versija geriau draugaus).
  Manau sutaupyčiau minimum 50% laiko matydamas kur kas padaryta. Lygint lengviau, nei kapstyt viską iš eilės ir ieškot kas pasikeitė, kai net programa naudotis nemoku. Aišku taip įsisavinama geriau, bet varo į ne viltį greit :) O pritaikyt pagal save nustatymus ir vėliau galima būtų kai programa pradės teikt džiaugsmo :)


  Andrius
  Participant
  Andrius

  Tai negi visiem gaila pasidalint templates? :)

  Tadas
  Tadas
  Participant
  TadasTadas

  Nemanau, kad gaila. Paprasciausiai tai nera populiari programa. As konstruktoriu pazystu nedaug, bet zinau tik viena realiai kazka bandziusiu su sia programa. Is mano pazystamu tai pagrinde visi naudoja advance steel ir keletas tekla.

  Rytis
  Rytis
  Participant
  RytisRytis

  Taigi gali paimti default šabloną ir išsiversti vaizdų ir lentelių pavadinimus į lietuvių kalbą, arba paimti rusišką šabloną ir padaryti tą patį, bus tada pagal gost’ą viskas. Jeigu reikia pakoreguoti matmenų pririšimo taškus (čia individualiai kaip kam geriau atrodo).
  O iš patirties tai tikrai nerekomenduočiau šios programos, nes teko keletą darbų daryti, tai jei modelis nedidelis ir brėžinių nedaug tai dar dar… bet jeigu brėžinių daugiau nei 100 tada dwg failo dydis pasidaro 150-200 mb ir prasideda visokie lūžinėjimai ir „Fatal error“, 3d modelį vos varto, RAM naudoja mksimumą o tada prasideda nervai… Tiesa ten yra tokia funkcija „distributed work“ ji išskaido vieną dwg failą į failų sistemą, bet ja nepavyko pasinaudoti del tų pačių „Fatal error“ lentelių antplūdžio :D
  Geriau naudoti Tekla (jei galvoji apie visapusišką pastato projektavimą tiek GB, tiek MK tiek ir visą BIM), arba Advance steel (jei negali įsivaizduoti projektavimo ne AutoCAD aplinkoje ir galvoji tik apie MK)

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  sveikas,
  manau taip, mažai kas naudoja,
  dėl Fatal error – tai turėsi jų labai daug :)
  dėl modelio dydžio – viskas jam gerai, kol nedarai brėžinių, realiai visi brėžiniai yra modelio erdvėje, tik jie visi užgesinti sluoksniuose, o modelis dėl to labai apsikrauna.
  geriau dirbti su mažais objektėliais jeigu išeina, daryti atskiras objekto dalis ar pan., nes būna visokių bairių…pvz nusimuša visa numeracija, o tiksliau visi elementai kurie buvo sujungti, pasidaro atskirai, lyg būtum panaudojęs explode. gal kažkurie service packai tai pataisė, nžnau.

  ir brėžinius daryti tik tada, kai jau modelis galutinai baigtas…o tai projektavime būna baigta tik, kai pastato…tai tą stadiją sunku pasiekti :)

  šiaip ar taip prisegu failą iš praeito darbo, apkarpiau, nes failas labai didelis
  šablonai šiaip ar taip lieka, grupės ir gaminiai irgi stengiaus, kad liktų
  dariau prieš metus, tai nieko nebepamenu, bet tikiuosi pravers ;)

  vertikalusrysiai.zip


  Andrius
  Participant
  Andrius

  Ačiū už pavyzdį, Valensai, tikrai pravers! Dėkui ir visiems už info. Fatal error nuo pat pradžių persekioja, bet kolkas per nervus dar neveikia :) Ateity reiks išmėgint Tekla.

Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.