Pradžia Forumai Poveikiai ir apkrovos Kiti aktualūs apkrovų klausimai polių horizontalios apkrovos

Šioje temoje yra 2 atsakymai, 3 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino Minde Minde prieš 4 m. 6 mėn..

Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)

polių horizontalios apkrovos


 • ROBERTAS
  Participant
  ROBERTAS

  Sveiki visi, projektuoju požeminį parkingą. Parkingas iš visų pusių užsipila gruntu. Pamatai po sienomis planuojami poliniai gręžtiniai. Dėl užpilto grunto atsiranda momentai ir horizontalios jėgos poliuose. Parkingo grindys bus monolitinė plokštė.
  Norėčiau paklausti, iš principo ar galima traktuoti, kad horizontalios jėgos nuo grunto yra perduodamos į monolitines grindis, o poliuose veikia tik momentai ir ašinės jėgos??
  Iš karto ačiū už komentarus


  Sergejus
  Participant
  Sergejus

  jei turi paskaityk vgtu knygą pagrindai ir pamatai nauja intike nemokamai kažkur pdfas yra, geriau pamatus ir atramines sienes duot projektuot tiem kas moka, pvz kokiam rentiniui, mažiau galvos skausmo bus

  Minde
  Minde
  Participant
  MindeMinde

  Nuo atrėmimo priklauso. Projektuosi jėgos grindis ar ne. Labai priklauso nuo atraminės sienos įgyvendinimo technologijos bei inžinerinių geologinių sąlygų.

  Ekonomiškiausias variantas, atraminės ant polių, perima visas horizontalias apkrovas. Grindys ant grunto glaudžiamos prie rostverko. Berlyno sienutės ties gatvėmis, susikertančių polių ties esamais pastatais.

  Bet čia grynai modeliuotis reikia, nes labai daug faktorių sueina į projektavimą (technologija, eismas, šalia esantys pastatai, gruntinis vanduo, nukasamas gruntas, t.t.)

Rodomi 3 įrašai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.