Pradžia Forumai Metalinių konstrukcijų projektavimas Pagal EC3 Portalinio rėmo skaičiavimas

Šioje temoje yra 0 atsakymų, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  Mantas prieš 6 m. 6 mėn..

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)

Portalinio rėmo skaičiavimas


 • Mantas
  Participant
  Mantas

  Sveiki visi,
  Domina sužinoti daugiau apie portalinių rėmų su stormena projektavimą pasitelkiant kokį nors jūsų naudojamą programinį paketą. Profilių parinkimas nesudegintas dalykas tačiau, kai pradedama labiau gilintis atsiranda vis daugiau klausimų.
  1. Standžių pasiduodančių mazgų projektavimas, tikrinimas. VGTU dėstytojas Urbonas rašė iš to dizertaciją tačiau realiau pritaikytų mazgų skaičiavimo nepaminėjo savo darbe.
  2. Kuriant 3D modelį vokiškuose brėžiniuose radau, kad metaliniai ryšiai yra pakeičiami mediniais ilginiais ir daugiau jokių ryšių nededama išskyrus kraštinių sijų(mediniai ilginiai tvirtinami per plokštele ant sijos profilio). Klausimas idomus toks kad tie mediniai ryšiai pakeičia metalinius ryšius. Pagal vokiečių brėžinius tokia nuojauta kyla. Ir be to sumažinamas skaičiuojamasis ilgis per tą atstumą per kurį yra išdėstomi mediniai ilginiai(pvz 900mm). Taip išeina kad viršutinė juosta suvaržoma jeigu galima taip sakyti. Bet apatinė juosta nesuvaržoma visiškai. Galima sukamoji kluptis. Ka Jūs manote apie tai?
  3. Ir galiausiai pritaikymas pagal skaičiuojama programą. Robote susiduriau kad reikai išskaidyti atskirias strypais ir tos stormenos vietoje projektuoti didesni profilį atsižvelgiant i veikiančias įražas. Todėl idomu kaip vyksta projektavimas stormenu kitose programose.

  Jeigu teko projektuoti kažką panašaus pasidalinkite naudinga informacija.

  Pagarbai,
  Mantas T.

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.