Pradžia Forumai Programos Kitos programos Programos metalo konstrukcijoms braižyti

Šioje temoje yra 5 atsakymai, 4 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  LIGA prieš 3 m. 10 mėn..

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)

Programos metalo konstrukcijoms braižyti • Participant

  Pasidalinkite patirtimi, kokia programa naudojate (teko naudoti, susipažinti) metalo konstrukcijų braižymui. Ką rekomenduotumėte, kad 3D ir 2D būtų, didelis mazgų katalogas, plačios netipinių konstrukcijų (visokių laiptų, stoginių ir t.t.) braižymo galimybės. Dar jei mazgų stiprumą patikrintų ar paskaičiuotų būtu gerai.

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  Mes naudojame Autocad structural detailing, bet dar neilgai, tik keletas darbelių. Šiaip aš visai už ir jei gaučiau kokį projektą tai su ja ir daryčiau, nes jau gana neblogai įvaldžiau. Kai pabaigsiu objektą iki galo, už kokio mėnesio, parašysiu plačiau. Su kuo palyginti nelabai turiu, nes be šios esu bandęs tik Prosteel, bet ne iki galo.  Participant

  Valensa ar būtų galima palyginti prosteela su autocad structural, bent grubiai?

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  deja, su prosteel iki brėžinių nepavyko padaryti, o modeliavimas tai kiek iš atminties pamenu, tai labai panašus, tipiniai mazgai, o kas ne tipiško tai darbas su 3D, rotate, mirror, move ir pan.
  tada nebuvo galimybės jų naudoti darbe :/


  LIGA
  Participant
  LIGA

  Manau, kad galėčiau plačiau ir pakomentuoti ir parodyti Advance Steel. Jeigu kas norite pasibandyti – parašykite. Parūpinsiu 30 dienų licenziją. Advance Steel 2012 dirba tiek AutoCAD platformoje, tiek turi savo branduolį, t.y. nereikia AutoCAD. Advance Steel reitingus galima pasiskaityti internete.


  Audrius
  Participant
  Audrius

  Gal tarp forumo dalyvių yra bentley prostructure vartotojų?

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.