Pradžia Forumai Poveikiai ir apkrovos STR 2.05.04:2003 STR 2.05.04:2003 klaidos

Šioje temoje yra 3 atsakymai, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Vaidas Guogis prieš 6 m..

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

STR 2.05.04:2003 klaidos

• Vaidas Guogis
    Participant
    Vaidas Guogis

Kas atsako už klaidas STR?

Mūsų STR leidėjai sugeba sukeisti pavadinimo terminus „apkrovos“ ir „poveikiai“ vietomis, respektas jiems už tai, bet ilgai nesugeba ištaisyti ką „priterliojo“ paprasčiausiai kopijuodami…

125-str.PNG

Žiūrim negaliojantį šaltinį, lyg ir aiškiau:

67-snip.PNG

Ir tai ne vienintelė „kliurka“ STR’uose. Gerai, kad nors tą anekdotą su pakrovėjų dinaminiu koeficientu 1,4 „kai perdangos pneumatinės“ jau ištaisė :) Žodžiu, dirbi su STR – nepamiršk ir SNiP’o. Hehehe, o ką daryti tiems, kam SNiP’o vartyti neteko?

Bus daugiau…

Vaidas Guogis
    Participant
    Vaidas Guogis

Pratęsiu mintį. Graikiški kringeliai a-le psi, ksi ir apči labai meniškai atrodo, tikrai daug pastangų įdėta raitant simbolius, kurie lietuviškai akiai nelabai įprasti, bet senas geras miu kažkur pradingo. O gal aš klystu, gal visiškai nesvarbu koks simbolis čia parašytas, juk visiems ir taip aišku, kad sniego maišo koeficientas yra miu, o ne EM?

miu.PNG

Rolandas
    Participant
    Rolandas

Na va įdomi formulė, kai skaičiuojamas dydis, kurį mes norime apskaičiuoti yra pačioje formulėje… Ar čia man formulę kiek suprantu reik pačiam persitvarkyt ar aš kažko nesuprantu? :D
    sdsf.jpg

Vaidas Guogis
    Participant
    Vaidas Guogis

Su vienetais irgi nesusikalbėta. 9-a vėjo apkrovos schema:

vejas-9.PNG

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.