Pradžia Forumai Poveikiai ir apkrovos EC1 Vejo poveikis angarui

Šioje temoje yra 6 atsakymai, 3 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino Andrius Andrius prieš 5 m..

Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)

Vejo poveikis angarui


 • Arklimantas
  Participant
  Arklimantas

  Laba diena, gal kas gerai išmanot 1991-1-4 ir galėtumėt man padėti. Reikia apskaičiuoti vejo poveiki didelio tarpatramio angarui, kai vartai atidaryti. Gaunasi toks kaip maišo efektas, o apie tai EC nieko nerašo.
  Ačiū

  Andrius
  Andrius
  Participant
  AndriusAndrius

  Pagal EC1 nesu skaičiavęs vėjo apkrovų, tačiau skaičiuočiau pagal STR 2.05.04:2003 Poveikiai ir apkrovos XII skyrius. Vėjo apkrovos. Slėgis į vidinius paviršius. Kai vartai atviri – pritaikyčiau 4 priedo 1 lentelės 9 punktą pastatai nuolat atviri iš vienos pusės (kai vartai atidaryti). Būtų įdomu pasižiūrėti konkrečią užduotį ir palyginti gautus rezultatus…


  Arklimantas
  Participant
  Arklimantas

  Su bbd vadovu siandien lauzem galvas, siule skaiciuot pagal 1991-1-4 7.3 (pavesiniu stogai) ir 7.4 (laisvai stovincios sienos). Suskaiciuot pagal STR ir palygint gera mintis :)

  Andrius
  Andrius
  Participant
  AndriusAndrius

  Ir visgi, kodel, kaip laisvai stovinti siena? jeigu angaras uždarytas tai jis bus – tiesiog uždaras pastatas be vėjo sukelto vidinio slėgio.


  Arklimantas
  Participant
  Arklimantas

  Dar kartą peržiūrėjau tą vietą, kuria siūlė remtis, nelabai ji tinkama manyčiau. Prisegiau pic. Čia reiktų kažkokios literatūros EC 1991-1-4 taikymo tik hangar wind eurocode neduoda rezultatu :)


  Arklimantas
  Participant
  Arklimantas

  Kai ka isknisau is guglo tik reiks dar pasigilint kaip cia kas

  11qqtud.jpg

  prisegu ir DESIGNERS’ GUIDE TO EN 1991-1-4 gal kam prireiks :)


  Vasil
  Participant
  Vasil

  Jai gerai supratau eurokodas neturi tokių skaičiavimų nes jai anga viršija 30% sienos ploto, tai reikia skaičiuoti pagal pastoges ir laisvai stovinčias sienas, čia iš to designers manual įkėliau ištrauką http://s7.postimg.org/5buqz9vcb/kazkas.png kur parašyta
  kad 7.3 skyrius skirtas tik prapučiamiems pastatams, bent rašo kad turėtu turėti bent dvi atviras sienas. o 7.4 skyriaus laisvai stovinčios sienos turėtu būti be stogų. Toliau apibendrina kad eurokodas leidžia naudotis papildoma literatūra ar rekomendacijomis , tai autorius čia nuroda Britų normas, jų normas atsidarius ten yra detaliau nurodyti Cpi (vidiniai) koeficientai.

Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.