Šioje temoje yra 3 atsakymai, 3 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Artur prieš 6 m. 7 mėn..

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

Aferistai


 • Artur
  Participant
  Artur

  UAB „Upa“ direktorius Modestas Balčytis
  Pries pasirasant sutarti maloniai bendrauja, garantuoja apmokejima. Kai darbai padaryti, rageli pakels jei skambinat is kito numerio. Sumokejo tik po teismo sprendimo ir tai ne visa suma, reikejo kreiptis pas anstolius.

  Architektas Matas Švažas dirba Vilniuje. Neatsiskaito, „pramete“ ne viena konstruktoriu

  Arvydas
  Arvydas
  Keymaster
  ArvydasArvydas

  Ir tas ir tas pagarsėję Vilniuje, geriau su jais nedirbti.

  Valensas
  Valensas
  Participant
  ValensasValensas

  Ant to Balčyčio tai ir aš būčiau užsirovęs, bet pagelbėjo mano vadovai, kurie taip lengvai su bet kuo santykių neužmezga ir pavyko išvengti kaip įtariu ne kokios baigties.

  dar anksčiau buvo įvykis:
  į asociaciją kreipėsi toks asmuo – Arnas, prisistatė, kaip koks atliekantis statybos darbus ir ieškantis gerų konstruktorių, Vilniečių. Na aš aišku norėdamas kažkuo padėti nukreipiau į Vilniečius, Arvydui. Tas užsiprašė projektavimo paslaugų, gavo kainą. Skambina man, sako kaina per didelė, gal galiu dar konstruktorių duoti. Mes peršnekėjome su Arvydu kaip daryti ir daugiau jokių kontaktų nusprendžiau jam neduoti.
  Vėliau paaiškėjo toks dalykas – jis skambina konstruktoriams, susitaria susitikti, išklausinėja viską kas įmanoma ir daugiau nieko nesikreipia, skambina kitam iš kito išklausinėja kaip ten ką reiktų daryti ir paskui vykdo statybas už dyką su visais prasikonsultavęs.

  Arnas
  8 682 36655
  arnas44@hotmail.com

  saugokitės ir šito, Vilniuje berods ne vieną taip yra pasigavęs.


  Artur
  Participant
  Artur

  Tai tokiu „Arnu“ yra daug, visu ne surasysi :)
  man biskeli buvo blogiau, uzsakovas pakviete susitikt su statybininku, aptareme projekto „trukumus“, kurios reikejo istaisyti (tai alt. nera, tai detales nera), vienu zodziu smulkmenos, be kuriu galima buvo namuka pastatyti. Kai pataisiau, tai uzsakovas dingo :) po to supratau, kad „Arnas“-statybininkas suziurejo viska kaip daryti ir prikalbino uzsakova, kad uz projekta galima ne moketi :)

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.